KUKURYDZA ES FARADY C1 50 TYS

Aby rolnik mógł zebrać bogate, zdrowe plony, dobre stanowisko oraz nawożenie nie wystarczą. Najważniejsze jest bowiem dobrej jakości ziarno. To właśnie dzięki temu można mieć pewność, że zbiory będą bardzo obfite i dadzą bogaty plon. Takie właściwości zapewnia kukurydza Faraday. Odmiana ta doskonale nadaje się na uprawę na ziarno oraz bioetanol. Tym, co odznacza odmianę ES Faraday, jest bardzo duży wigor na wiosnę. Jest również wysoce odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne, takie jak susza.

Kukurydza ES Faraday — opinie

Jednym z najchętniej wybieranych produktów w naszym sklepie jest Faraday. Kukurydza ta gwarantuje bardzo bogate i obfite plony Świetną jakość tej odmiany potwierdzają także liczne opinie użytkowników, którzy zdecydowali się na zakup tego produktu. Zwracają w nich uwagę zwłaszcza na świetną jakość ziarna oraz przede wszystkim bogate plony, jakie można dzięki niemu osiągnąć. Ponadto ES Faraday jest chwalona ze względu na doskonałą odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne, zwłaszcza na suszę.

Sprawdź ofertę
obrazek prezentujacy

Kukurydza ES Faraday — cena

Tym, co wyróżnia oferowane przez nas produkty, jest korzystna cena. Nie inaczej jest z odmianą kukurydzy ES Faraday. Jej konkurencyjna cena całkowicie idzie w parze z najwyższą jakością ziarna. Dzięki niemu rolnik będzie mógł cieszyć się bogatymi plonami, które dadzą mu świetnej jakości kukurydzę. ES Faraday jest więc idealnym wyborem dla osób, które chcą mieć gwarancję doskonałej jakości, odpornego ziarna.
Parametry:
FAO: 270
Rejestracja: PL 2018
Typ: Mieszaniec pojedynczy (SC)
Genetyka: Tropical Dent® by Lidea
Typ ziarna: dent
Wysokość roślin : 288 cm (Średnie)