KUKURYDZA ES HATTRICK C1 50 TYS

Badania Polskiego Związku Producentów Kukurydzy wykazują, że areał produkcji kukurydzy w Polsce wynosi ponad 1 mln ha. Wyniki badań stanowią rzeczowy dowód na to, że jest to jedna z najczęściej uprawianych roślin w Polsce. Nasz sklep posiada w swojej ofercie nasiona kukurydzy Hattrick. Nasiona zostały poddane eksperckiej kontroli jakości i spełniają wszelkie, niezbędne wymagania.

Hattrick kukurydza – charakterystyka

Es Hattrick to odmiana, która została oficjalnie zarejestrowana w Polsce w 2020 roku. Głównym przeznaczeniem kukurydzy Es Hattrick jest uprawa na ziarno, a także w celu pozyskiwania bioetanolu. Gatunek ten należy do odmian średniopóźnych. Cechuje się wysoką stabilnością, ponadprzeciętną zdrowotnością, odpornością na szereg czynników zewnętrznych, a także szybkością oddawania wody. Doskonale adaptuje się na słabych stanowiskach. Średnia wydajność alkoholu w plonach wynosi ok. 43,3 dm3/100 kg ziarna.

Sprawdź ofertę
obrazek prezentujacy

Es Hattrick – cena i opinie konsumentów

Nasz sklep oferuje wysokiej jakości nasiona kukurydzy Es Hattrick. Cena produktu uwarunkowana jest przede wszystkim wyjątkową genetyką Tropical Dent® by Lidea, a także pojemnością opakowania. Zakupy na naszej stronie internetowej to gwarancja najwyższej jakości usług. Zapewniamy bezproblemowy przebieg transakcji, szybką realizację zamówienia, a także bezpieczny, terminowy transport pod wskazany przez klienta adres. Wysoką jakość usług potwierdzają opinie setek zadowolonych klientów, którzy zdecydowali się na zakup kukurydzy Hattrick za pośrednictwem naszego sklepu.