KUKURYDZA ES MYLADY C1 (50 TYS)

Maksymalizacja plonów kukurydzy uwarunkowana jest wieloma aspektami, jednak priorytetową kwestię stanowi bez wątpienia dobór odpowiedniej odmiany. Kukurydza Mylady to odmiana, która przeznaczona jest do produkcji ziarna i bioetanolu. Nasz sklep posiada wysokiej jakości nasiona Es Mylady z wyjątkową genetyką Tropical Dent® by Lidea.

Es Mylady kukurydza – charakterystyka

Kukurydza Mylady to odmiana średniopóźna, która charakteryzuje się bardzo wysokim potencjałem plonowania. Jest odporna na szereg czynników zewnętrznych, tj.: niesprzyjające warunki atmosferyczne, czy słabe stanowiska glebowe. Szybko adaptuje się nawet na suchych polach uprawnych. Es Mylady wykazuje się także wysoką odpornością na choroby, tj.: fuzarioza, zgorzel siewek, czy zgnilizna. Szybkie oddawanie wody z ziarna znacząco generuje zdecydowanie niższe koszty suszenia. Na przestrzeni ostatnich kilku lat można zaobserwować wzrost popularności tej odmiany nie tylko w Polsce, ale także na arenie międzynarodowej.

Mylady kukurydza – cena i opinie konsumentów

Cena odmiany Es Mylady uwarunkowana jest przede wszystkim genetyką Tropical Dent® by Lidea, oraz pojemnością oferowanego produktu. Zakupy w naszym sklepie to gwarancja najwyższej jakości, co potwierdzają opinie setek zadowolonych klientów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do specyfikacji tej odmiany, oferujemy fachowe poradnictwo. Zapewniamy szybką realizację zamówienia oraz bezpieczny, terminowy transport nasion pod wskazany adres.

Sprawdź ofertę
obrazek prezentujacy