KUKURYDZA ES PERSPECTIVE C1 (50 TYS)

Es Perspective to odmiana kukurydzy zaliczana do średniowczesnych. Wybierana jest przez rolników na całym świecie ze względu na swój świetny profil zdrowotności. Kukurydza Perspective przeznaczona jest do uprawy zarówno na ziarno, jak i na bioetanol. Rośliny osiągają wysokość około 295 cm.

Es Perspective to odmiana kukurydzy będąca mieszańcem pojedynczym. Roślina posiada doskonałą tolerancję na wyleganie korzeniowe, a także wyleganie przed zbiorem. Wyróżnia się wysoką odpornością na głownię kukurydzy oraz na choroby wywoływane przez grzyby (jest odporna na porażenia przez Fusarium). Tę odmianę charakteryzuje intensywne tempo wzrostu i mocny wczesny wigor. Swoje właściwości zawdzięcza genetyce Tropical dent.

Odmiana Perspective kukurydzy posiada stabilny plon w rozmaitych regionach, w których jest uprawniona. Jest to opłacalna odmiana kukurydzy, doskonale sprawdza się na dobrych stanowiskach, ale toleruje także te słabsze. Es Perspective łatwo oddaje wodę.

Kukurydza Es Perspective - cena

Jeżeli szukasz odmiany kukurydzy, która cechuje się doskonałą zdrowotnością i wysokim potencjale plonowania, wybierz odmianę Es Perspective. W naszym sklepie internetowym oferujemy nasiona kukurydzy Perspective w konkurencyjnej cenie, dzięki czemu jej uprawa staje się jeszcze bardziej opłacalna.

Typ odmiany: mieszaniec pojedynczy (SC)
Typ ziarna: sdent
FAO: 270
Genetyka: Tropical Dent
Rejestracja: FR, At 2012, CZ 2014, SK 2015
Wielkość jednostki: 50 tys.
Kierunek użytkowania: ziarno, biopaliwo

Sprawdź ofertę
obrazek prezentujacy