KUKURYDZA WILGA C1 50TYS

Kukurydza Wilga to produkt firmy HR Smolice wykorzystywany na ziarno, kiszonkę i CCM. Doskonale sprawdza się w sytuacji, gdy zachodzi potrzeba przesiewów lub opóźnionego siewu. Wyróżnia się wysokim potencjałem plonowania. Może być siana we wszystkich rejonach Polski, także tych mniej korzystnych klimatycznie. Doskonale nadaje się do uprawy na kiszonkę na północnym wschodzie kraju oraz w strefie podgórskiej. Kukurydza Wilga C1 dostarcza kolby o bardzo dobrej strukturze przy uprawie na CCM. Ma ona średnie wymagania glebowe, dlatego doskonale sprawdza się na różnorodnych terenach.

Wilga kukurydza - cena

Chcesz zamówić kukurydzę Wilga C1 w atrakcyjnej cenie? Skorzystaj z oferty naszego sklepu. Kupując u nas ziarna tej odmiany kukurydzy, nie przepłacisz! Nasza oferta jest niezwykle konkurencyjna. Ponadto gwarantujemy szybką wysyłkę i profesjonalną obsługę. Jeśli chcesz uzyskać dodatkowe informacje na temat odmiany kukurydzy Wilga, zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszym zespołem.

Kukurydza Wilga - opinie

Kukurydza Wilga C1 cieszy się świetnymi opiniami i dużą popularnością. Zamawiana jest przez rolników indywidualnych oraz duże zakłady rolnicze. Dostarczamy ją do bardzo wielu zakątków Polski. Klienci cenią ją przede wszystkim za plenność i wczesny wzrost. Ponadto chwalą ją za świetną odporność na choroby oraz jej atrakcyjną cenę. Jesteśmy przekonani, że spełni ona również Twoje oczekiwania. Zapraszamy serdecznie do zakupu w naszym sklepie internetowym.

Sprawdź ofertę
obrazek prezentujacy